ellenie(44)Brno - město - Pohledná, vysoká, štíhlá zrzka by ráda potkala inteligentního muže všestranných zájmů. Jsem aktivní a pracovitá žena, která má ráda sportovní aktivity (lyžování, turistika, plavání, tenis), cestování, přírodu, hory, moře, ráda zajde do divadla, na ku
ZdenekG93(30)Praha - Jinonice - Ahoj hledám někoho s kým bych se seznámil ať už budeme kamarádi nebo vznikne něco vážnějšího.
Jsem normální kluk 30 let trochu blázen abstinet z hlavou v oblacích. Jsem hodně aktivní miluji sport a přírodu. Rád cestuji a rád poznávám nové místa. Jo
MichelaK(36)Středočeský kraj - Vegetariánka hledající parťáka na společné výlety, procházky přírodou, kino, divadlo a tvoření společných vzpomínek i zážitků.
havlikmar(29)Praha - Jinonice - Milovník cestování a turistiky hledá někoho s podobnými zájmy, jelikož ve dvou se to lépe táhne.
Tatvajedinna(49)Praha - západ - Zadána , ale přesto sama...., proto jsem zde.Nehledám flirt, ale "vážnou-nevážnou známost" plnou lásky, úcty a porozumění.Jednoho a stálého.Těsím se, tak napiš, ať neztrácíme čas a můžeme se poznat.