Jeepee (37)
Hledám seriózní seznámení s rozumnou single holkou.
Lépe být smutný s láskou, než-li veselý bez ní!
hledám si ženu,hledám si souznění,kde srdce se rozbuší a duše uklidní
Jitkayx (50)
dubno37 - nemůžu Ti odepsat, blokuješ mě
Hledam jedno mile zenske srdicko plne lasky, touzim se zamilovat a byt
je tu žena zahrádkářka v důchodu která by ráda jezdila na Šumavu
láká tě dominantní, vysoký, férový chlap...?
pro Evu333..úspěšně sis mne zablokovala
bug50 (39)
39 let. svob. bezdetny nekurak z ves. hleda divku na spolecnou cestu z
Mungo11 (45)
Nemusis byt nejhezci....nemusis byt nejbohatsi...staci kdyz budes real
Jeepee
37 let, Plzeň

3. červenec 18:31
Ahoj, chci stále věřit, že je možné potkat slušnou holku, Plzeňačku, single, ještě bezdětnou. Chápu, že poznat takovou vrstevnici je těžké, ale věřím, že nejsem jediný, kdo jen prostě neměl to štěstí potkat někoho seriózního na vážný vztah včas. Hledám už dlouho, protože jsem prý náročný, ale ve svém věku už velice dobře vím, co chci a beru buď všechno nebo nic, protože na druhou stranu jsem už do... celý text
Ahoj, chci stále věřit, že je možné potkat slušnou holku, Plzeňačku, single, ještě bezdětnou. Chápu, že poznat takovou vrstevnici je těžké, ale věřím, že nejsem jediný, kdo jen prostě neměl to štěstí potkat někoho seriózního na vážný vztah včas. Hledám už dlouho, protože jsem prý náročný, ale ve svém věku už velice dobře vím, co chci a beru buď všechno nebo nic, protože na druhou stranu jsem už dost dospělý na to, abych uměl žít sám, nesháním pečovatelku ani objekt sexuálních fantazií, ale porozumění, ženskou do života. Jirka
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška178 cm
Postavastřední, 90 kg
Rodinný stavsvobodný(á)
Dětinemám
Plzeňský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Plzeň
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholzcela výjimečně
ZnameníBlíženci (21.5.-21.6.)
Vlasysvětlé
Tetovánínemám
Očihnědé
Registrace3. červenec
Naposledyvčera
Počet přihlášení122 x
Profil zobrazen678 x
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
nemám
Věk partnerky
34 - 38
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Gentleman/Lady, Romantik(čka), Seriózní, Spolehlivý(á), Pro rodinu
První rande(představa)
Snažím se najít prostě jen obyčejnou slušnou holku, bez závazků, rodilou Plzeňačku. A prosím nezlobte se na mě, každý má určité představy a taky nechci nikoho zklamat, proto říkám rovnou, že já NEhledám žádnou maminku, holku s kérkou, ani nikoho prostorově výraznějšího než jsem já sám. To přece není nic proti nikomu, nejsem pokrytec, naopak, plně respektuju každého, ale pro život prostě hledám někoho jiného, jestli je tohle moje přání splnitelné, nevím, ale nejsem zoufalý, zkouším najít holku pouze takových vlastností, děkuji za pochopení. Tak pokud aspoň tohle základní ti přijde vlastní a rozumíš zelenému obrázku, dej o sobě určitě vědět. Více o mých názorech se můžeš dočíst v deníku. To ostatní si můžeme napsat, díky.
Povaha
Jsem klidný člověk. Nepotřebuju ke štěstí žádné velké zážitky. Nemám ambice stát se mistrem světa ve skoku do dálky ani ředitelem banky. Chci jen spokojeně žít, což pro mne znamená chodit do práce, dopřát si zábavu, užít si dovču, udržovat se tak nějak fit, držet si pár přátel a nebýt věčně nabručenej negatív
Zájmy
Fitko, výživa, kino, posezení s přáteli, šipky, práce na PC, humor, výlety, chataření, kutilství, aktivní odpočinek, někdy i lenošení. Nemám rád zimu a cestování, dovolenou trávím v ČR. Nejsem lyžař ani cyklista.

Naposledy v deníku

Těžké najít partnera
3. červenec 18:53  
Myslím, že od určitého věku to mají obě strany při hledání partnera stejně těžké. Když nemáš to štěstí někoho potkat včas, najednou po třicítce koukáš, že všichni normální seriózní lidi jsou ve vztahu a ty tak můžeš narazit jen na single: podivíny, věčné užívače života, kteří se nechtějí vázat nebo teda, při velkém štěstí, lidi po rozchodu a doufat, že nebudeš dočasná náplast na zlomené srdce.

... celý text
Myslím, že od určitého věku to mají obě strany při hledání partnera stejně těžké. Když nemáš to štěstí někoho potkat včas, najednou po třicítce koukáš, že všichni normální seriózní lidi jsou ve vztahu a ty tak můžeš narazit jen na single: podivíny, věčné užívače života, kteří se nechtějí vázat nebo teda, při velkém štěstí, lidi po rozchodu a doufat, že nebudeš dočasná náplast na zlomené srdce.

Do toho máš určité představy o vhodném protějšku, ze kterých nechceš slevit, přemýšlíš, koho si pustíš do života, protože nemáš zapotřebí brát všechno za každou cenu a ten výběr je najednou tak úzkej, že je z toho hledání jehly v kupce sena.

Přitom jsi snad normální slušný člověk, který jen nemá moc příležitostí v reálu někoho potkat, protože máš už svůj zaběhlý život (práce, povinnosti, sport, akce se stejnými lidmi...), máš se vlastně dobře a nic ti až tak nechybí, ale taky cítíš, že prostě nemusí být špatný, když máš k sobě někoho fajn, kdo ti rozumí víc než pár zbylých přátel, protože většina už řeší rodinu a jsou někde jinde.

No jo, jenže zde uvedné řádky asi pochopí jen určitá část lidí. Právě ta část lidí, kteří nějak mizí. Žiju totiž v době, kdy zdravý rozum a zodpovědnost jsou pro většinu lidí cizí slova. O morálce kážou ty největší svině a všechno je tak nějak divně pokřivený. To způsobuje, že ta hrstka opravdu normálních lidí, kteří hledají slušný protějšek, se pak na seznamce donekonečna vystavuje jak nějaký looseři a dříve nebo později to stejně vzdají. Všechno to navíc ztěžuje fakt, že většina normálních lidí přistupuje k seznamce nedůvěřivě, protože slušným chlapům snižuje šance záplava debilů a úchyláků, zatímco slušným holkám zase vyprsený duckfaces. Celé je to pak takové paběrkování na smetišti, které asi nejde vydržet moc dlouho.

Takže teď budu jen doufat, že jsem zrovna v ten krátký správný čas, kdy se tu může dočasně objevit někdo normální, nový, na správném místě.
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil

 Evi77 (63) Havířov - Postrádám nezadaného partnera na společné trávení volného času.
 zdenda67 (41) Středočeský kraj - Hledam zenu na dlouhodoby vztah , ktere nevadi větší výbava a chce prijemny protejsek
 toma11 (44) Ústi nad Orlicí - Ženu na vážné seznámení
 HanaK (63) Přerov - Ráda se seznámím s aktivním mužem přiměřeného věku. Vždyť život ještě nekončí, tak proč si jej neužít
 Empanda1 (51) Olomouc - Zaujala jsem Tě a ty mne
 Petr1941 (56) Ostrava a okolí - Hledám příjemnou, sympatickou a možná i trochu ukecanou dámu na společné posezení u kafíčka, nebo vínečka. Možná i na nějakou procházku, či výlet. A možná i na nějakou společnou činnost, třeba práci na zahrádce nebo třeba i dovolenou. Budu se těšit
29.783 žen a 50.032 mužů k seznámení, z toho je 341 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 200 nových mužů a žen
© 2006 — 2018 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s53