Bucefal (39)
Nehledám milenku,hledám partnerku.
blízká setkání.....
Mart17 (49)
Hledáš víc , co z fotky nevyčteš ?
Našla by se prosím dominantní žena? Děkuji
Sayco (48)
Hledám Tě,lásko..
jarmal2 (42)
terezka 2 prosím odpověz, nemůžu dál psát
Selket (71)
Zkrátím to. Krom ochoty k seznamování jsou tady všichni ready 😏
Kalden (40)
Silnejsi lady co by opravdu napsala na seznameni a ne jen ty kukacky
Mart17 (49)
Hledám spřízněnou duši , foto vždy zkresluje realitu .
uzdeda (65)
Najdu tady lásku a pravidelný sex?
Hyal
40 let, Středočeský kraj

24. prosinec 2018 17:23
Vím, že na seznamce se hraje hlavně na obrázky. Nemám co skrývat, ale chci stavět aspoň nějakých společných hodnotách, cílech, pohledu na svět a vyhnout se zbytečným kontaktům založených jen na sympatii na základě fotky, o které tu není nouze. Proto prosím kontakt jen od těch, které info v profilu aspoň částečně osloví a dokážou napsat pár souvislých vět nebo lépe odstavců, s tím, co máme společné... celý text
Vím, že na seznamce se hraje hlavně na obrázky. Nemám co skrývat, ale chci stavět aspoň nějakých společných hodnotách, cílech, pohledu na svět a vyhnout se zbytečným kontaktům založených jen na sympatii na základě fotky, o které tu není nouze. Proto prosím kontakt jen od těch, které info v profilu aspoň částečně osloví a dokážou napsat pár souvislých vět nebo lépe odstavců, s tím, co máme společné, pokud se tu vůbec někdo takový najde, tj. reaguju jen na zprávy, ve kterých se dočtu něco osobního a relevantního. Komu to nesedí, není nic snazšího, než přejít dál.
Hledám vztahpřátelský
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška173 cm
Postavaneuvedeno, 69 kg
Dětinemám
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Vzdělanívysokoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníBýk (21.4-20.5.)
Vlasybarvené
Tetovánínemám
Očimodré
Hendikepnemám
Životní cíleláska a přátelství, pomáhat druhým
Profil zobrazen1.042 x

 Více o mně – Žiju nestádový život, vnímám život i lidi v jejich hloubce i mnohotvárnosti. Miluju přírodu, zvířata všeho druhu, vodu, oheň. Povrchnost a prázdná společenská konverzace či častá společenská zábava mi nic neříkají, raději jsem sama, se zvířaty nebo s pár lidmi, se kterými si mám opravdu co říct. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz, pomoc druhým, starost o svět kolem sebe, zápal pro věci, které jsou důležité jsou pro mě klíčová témata a k životu potřebuju víc, než bavit se a užívat si.  
Hledá partnera
Věk partnera
38 - 50
Očekávám vlastnosti
Romantik(čka), Intelektuál(ka), Seriózní, Spolehlivý(á), Samotář(ka)
První rande(představa)
Spíš než schůzka samotná je pro mě pro začátek důležitá komunikace, která jí předchází. Bez toho, aby měla nějakou kvalitu, to v mém případě nepůjde.

Pokud někomu neodpovím na slušnou zprávu s relevantním obsahem, je to proto, že máte nějakou blokaci
To je citlivá kolonka, protože co nám vyhovuje na partnerech, je těžko definovatelná směsice faktorů, že jakýkoli pokus to popsat selhává nebo neférově limituje. Navíc pod danými pojmy dva lidi nezřídka rozumí něco jiného a takhle abstraktně a rozumově má každý tendence si tu diktovat nedosažitelný ideál a nekonečně přebírat.

Kromě protínání hodnot a cílů (včetně rozumné tolerance pro ty odlišné) a podobné úrovně inteligence, je taky klíčové, jakým způsobem fungujeme ve vztazích, jak projevujeme náklonnost a lásku. Pro mě je krom spolehlivosti a věrnosti důležitá vzájemná péče jeden o druhého v různých podobách, něha, drobná romantická gesta, kterými si dáváme najevo blízkost, zájem. Řečeno kategoriemi vyjadřování lásky dle G. Chapmana, mé primární módy jsou fyzický kontakt/něha a pečující skutky, těsně následováno pozorností. Pro funkční vztah je klíčová i schopnost otevřené komunikace.
Povaha
Moje povaha
rozhodná, neústupná, samotářská, věrná, spolehlivá, obětavá, otevřená, pečlivá, vůdčí, podporující, plánovací, zaměřená, přesvědčivá, urovnávací, naslouchací
Dost mě charakterizuje potřeba jít pod povrch věcí i lidí a měnit svět k lepšímu. V osobních vztazích i svém vztahu ke světu kolem potřebuji čistotu, hloubku, etiku, férovost, práci na zkvalitňování vztahu i světa kolem. Mám ráda uvědomělé, laskavé, inteligentní a intelektuálněji orientované lidi se zaměřením. Vztahově jsem oddaný, sdílející typ, co dává a ocení věrnost, romantiku, otevřené projevy náklonnosti, něhy a vytváření společného světa, to taky očekávám. Kladu důraz na komunikaci a vědomé vytváření nás, konstruktivní řešení problémů, které nás nevyhnutelně potkají. Nebudu si rozumět s někým, kdo čeká instantní a neutuchající jiskření, nekonečnou nevšednost, cokoli povrchního nebo procházku růžovým sadem.
Zájmy
Moje zájmy
chovatelství, divadla, vzdělávání se, turistika, cestování
Co mě baví a jak trávím volný čas: jsou mi blízká psychologická, sociologická témata v konverzaci četbě, filmu. Kromě dobrovolnictví trávím hodně času se psy, ale miluju všechna zvířata, ráda jsem v jejich přítomnosti a v přírodě. Mám moc ráda turistiku v horách a po krajině, ráda poznávám nová místa domácí i cizí, včetně lidí a kultur. Užiju si tichou pláž, posezení u ohně nebo u krbu, ale i lenošení u filmu a občasnou návštěvu divadla. Mám ráda inteligentní rozhovory a aktivní zapojení do společenských otázek, které považuju za důležité.
Nejsem zvlášť sportovně založená, kromě jógy a fitness na relativně pravidelné bázi, neholduju žádnému kokrétnímu sportu, ačkoli různé venkovní aktivity jako rafting, koloběžky apod. si třeba užiju a squash nebo badminton si taky zahrát umím vcelku dobře, spíš bez toho přežiju a zvlášť nevyhledávám.
Sporty
Oblíbené sporty
fitness, turistika, minigolf
Média
Hudba
pop, rock, new age, instrumentální, folk a country
Literatura
próza, vědecká, detektivky, sci-fi, krásná, historická, válečná
Na co se dívám podle nálady: Festivalové filmy i béčkové filmy, seriály krimi, drama, Marvelovky, historické, sci-fi a dokumenty (zejména s psychologickým podtextem v moha oblastech -vývoj společnosti, politika, byznys a marketing, čistě psychologické, taky vědecké (ekologie, výživa, lékařské), historické a biografické), NPR.

Co čtu: na oddech severské i jiné krimi a historickou beletrii, na hlubší zamyšlení psychologická populárně naučná ( Yalom, Hayden, Luepnitz, Sachs), filozoficko-psychologicky laděná beletrie (Barbery, Declerck), sem tam odborná literatura, blogy, studie, apod. z periodik nárazově The Economist, The New Yorker, občas koupím Respekt, Forbes s kolísavou pravidelností Nový Prostor
Majetek
Bydlení
ve svém bytě
Automobil
vlastním vůz střední třídy
Mobil
mám
Mazlíčci
Moji mazlíčci
pes, had
nevadí mi žádná zvířata (snad s výjimkou hadů), naopak si nebudu rozumět s někým, kdo ke zvířatům má vlažný nebo žádný či negativní vztah
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 boxster49 (55) Praha - město - Hledám zralou ženu s vyřešenou minulostí na prožití krásných chvilek ve dvou...Já 55 let, stále aktivní sportovec, manuálně zručný, s vyřešenou minulostí. Dávám přednost kvalitě, kvantitu přenechám jiným...
 1jirik (48) České Budějovice - Zdravím nezadané ženy, hledám partnerku pro společný život...
 BESTANKA (40) Karviná - Ahoj jsem křesťanka žijící se synem. Pracují usměvavá, mám smysl pro humor. Zatím hledám kamaráda potom se uvidí...
 marry01 (54) Moravskoslezský kraj - Komunikace je základ úspěšného seznámení. Zadaní pánové a mladší 50 let nepište.
 sh00ter (28) Praha - město - Pěkná kočička na sex
 Milzska1 (64) - Hledam pritele mozna i neco vic
33.739 žen a 59.706 mužů k seznámení, z toho je 629 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 470+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s52