Někdo dnes do kina v 19:30 Praha Letňany avengers endgame ?
Oriens (57)
Klidně se o mě opři. Rád padám do propasti ve dvou.
Veve78 (40)
Pojďme to tu už konečně společně smazat :-)
Jsi hezká holka která má ráda moře ,slunce a nebojíš se změny:-)?Pak
Zoelka (61)
Nejlepší věc na světě je,když můžeš obejmout někoho,koho miluješ, a..
Hl.laskavou,nekonfliktní ženu kol.160 cm.Můžeš být i trochu vdaná...
Sayco (48)
Ozveš se?? Jsem optimista,tak mi to neber,prosim.. :-)
O_Andel (54)
Baví Mě dávat "O" potěšení ženě. Ja: Gentleman, VŠ, upřimni, cizinec
Ahojky hledam fajn kamaradku nebo vztah, odkudkoliv.
Honza26 (26)
Baculka?
HouslistkaOdReky
37 let, Mladá Boleslav

6. duben 23:19
Milý potenciální partnere,
tááákže, rozklikl jsi můj profil, tak si uvař kafe/ čaj/ otevři lahvinku.. Prostě si udělej pohodlí, páč tohle je na dýl. Pokud už máš pohodlí, tak můžeš začíst číst.
Zadal jsi hledat ženy, takže ano, jsem žena. Pod vlastním obočím mám dvě hezké oči barvy modrošedohnědozelené (kamarádka tu barvu s láskou nazývá světle blitá), kterážto se ke každé z uvedených barev blí... celý text
Milý potenciální partnere,
tááákže, rozklikl jsi můj profil, tak si uvař kafe/ čaj/ otevři lahvinku.. Prostě si udělej pohodlí, páč tohle je na dýl. Pokud už máš pohodlí, tak můžeš začíst číst.
Zadal jsi hledat ženy, takže ano, jsem žena. Pod vlastním obočím mám dvě hezké oči barvy modrošedohnědozelené (kamarádka tu barvu s láskou nazývá světle blitá), kterážto se ke každé z uvedených barev blíží střídavě s mojí náladou, dále dvě hladké nohy, které nejčastěji oblékám do sukní. Pokud mě rozesměješ, tak Ti ukážu i roztomilý úsměv, ale tak daleko ještě nejsi. Nějaké to prso se na mém těle také najde a výhoda je, že se nemusíš bát, že mě rozmáčkneš při prvním silnějším obejmutí. Stín na půlku města svým tělem snad ale také nevrhám, tak snad i rozměry jsou přijatelné. Tolik k mým fyzickým přednostem. Krom nich mám i mozek, který často dává podněty ostrému jazyku. Abych to shrnula, každý z výše popsaných darů umím v pravou chvíli použít a je jen na Tobě, jakým způsobem to udělám.
Hledám vztahvážný
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška160 cm
Postavastřední, 62 kg
Rodinný stavrozvedený(á)
Dětinemám, v budoucnu děti chci
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Mladá Boleslav
Vzdělanístředoškolské
Tetovánínemám
Hendikepnemám
Vírav dobro, v sebe
Církevkdo může za nejvíc válek??
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, užívat si a bavit se, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení
Profil zobrazen9.659 x

 Více o mně – Více o mně Nekouřím cigarety, ale bez IQOS nevycházím z domova.
Silná, samostatná žena. Pokud nehledáš slepičku do kurníku (čti módní doplněk) nebo ovci, ale rovnocennou partnerku, která už v životě něco zažila a nebojí se vlka nic, tak bych mohla být ONA. Chybí mi sdílení, oboustranná podpora, nekonečné debaty o všem a ničem, doteky, touha mít Tě poblíž a těšit se na všechno, co spolu budeme zažívat.
K fotkám: k MDŽ 2019 jsem si dala dárek a brýle už nepotřebuju (vím, že mi to s nima slušelo, ale zase je nebudu muset čistit pokaždý, když mi dáš pusu). 
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Věk partnera
32 - 42
Výška partnera
175 - 200
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Vtipálek, Gentleman/Lady, Optimista(ka), Seriózní, Spolehlivý(á), Pro rodinu
První rande(představa)
Venku. Když přijedeš, koupím Ti kafe do kelímku a ukážu Ti krás(k)y Mladé Boleslavi. Pokud se ani jednou nezasměješ (tak budeš asi suchar), tak Ti dám pětku za ztracený čas. A to se vyplatí, že, Horste!
Pokud mě opakovaně rozesměješ Ty, pravděpodobně Tě budu chtít vidět znovu.
Tom Hardy!!! Oh, jsem si vzpomněla, že Tom mě vlastně nechce, tak co tam máme dál? Cítím se líp vedle chlapa, než vedle kluka, takže bys měl být vyšší postavy a ne vyhublý. Tvář i hruď ledabyle zarostlá, hmm, to by se mi moc líbilo, ale není to podmínka. Jsem dotýkací a mačkací typ, proto se mi líbí těla, která jsou příjemná na dotek a v případě absence polštáře se na nich hezky leží. Tvůj tvrdě vydřený six pack neocením. Mělo by Ti být přiměřeně mému věku - ideál +- 4 roky, nehodlám Tě živit na koleji, ani se s Tebou již nyní těšit na Tvůj brzký důchod. Mám slabost pro inteligentní a zajímavé muže a zároveň mám moc ráda svou rodnou řeč, tak by mě potěšilo, kdybys to pro začátek zkusil na jiné téma, než jak se dneska oba máme a ideálně bez třech hrubých pravopisných chyb v jedné větě.
Ráda poznám někoho, kdo se bude odlišovat a bude zajímavý, někoho, s kým si budeme moct něco předávat (tím nemyslím pohlavní choroby).
Povaha
Moje povaha
rozhodná, samotářská, pozitivní, impulsivní, veselá, věrná, spolehlivá, rozverná, bavící, otevřená, podporující, urovnávací
Jsem odporně upřímná, mile empatická, příjemně přítulná, zbrkle jednající i dlouze přemýšlející. Malý drzý čert i něžný a podporující anděl. Nesoutěžím, mám ráda stav win win. Nenapravitelná optimistka.
Zájmy
Hudba, voda, hudba, hudba, voda, přátelé, hudba, humor, severská kinematografie, hudba - sluchátka jsou můj nejlepší kámoš. Řeku za moře nevyměním. Housličky jsou moje láska a nedávno jsem se naučila i "Kočka leze dírou", heč! Nemusím dělat věci na 100, aby mi přinášely radost.
Sporty
Miluju vodu v kapalném skupenství. Ve zmrzlém ji mám taky ráda, ale už ne tolik. Plavání, vodáctví.. Umím bruslit a pokud se Ti podaří mě naučit brzdit i na těch kolečkových, tak dostaneš medaili. Na lyžích jsem si v 7. třídě zlomila nos, ale to neznamená, že bych to ráda nezkusila znovu (vždycky si musím nos rozmlátit víckrát, než cokoliv zavrhnu). Rozhodně nejsem typ, co se chodí potit do tělocvičny, ale hýbu se doma a venku.. Miluju túry a výlety (minimálně prvních 15 km si nebudu stěžovat, že mě bolí nožičky).
Média
Televizi jsem před více než 10 lety věnovala kamarádce a reklamní a mediální masáže mě tudíž touto formou míjejí a jsem za to ráda. Nemusím číst ani zprávy, protože moje kolegyně vědí úplně o všem, co se kde děje a nemám šanci se to nedozvědět také. Kolikrát "díky" nim vím i věci, které se ještě nestaly.
Není tady kolonka na vyplnění k hudbě - mám rockové srdce. U rocku nestačí k dobrýmu songu text láska - páska a dva akordy na kytaru. Snoubí se v něm (většinou) krásný text, souhra více nástrojů, na které umí muzikanti i hrát a někdo, kdo do zpěvu dává i část sebe.. Tomu říkám souznění, v tom vnímám sílu.. (Kolik čistě popových kapel koncertuje i po 40, 50 letech..?) Tak nějak to mám se vším. Nestačí mi poutavá melodie..
Majetek
Odmítám se podílet na této sekci výčtem svého majetku. Od Tebe očekávám, že budeš mít práci, která Tě bude bavit a bez problémů Tě uživí, že nebudu muset vždycky řídit já a že nebudeš bydlet u maminky. Nepotřebuju chlapa, který mi bude kupovat kabelky, mám 3 své oblíbené a jednu velkou krosnu - to mi naprosto stačí. Více ocením věci, které se koupit nedají. Vlasntě ano, pár věcí bys přeci jen měl mít a to dostatečné IQ a EQ.
Mazlíčci
Mazlika nemám, ale zde je potřeba, abys věděl, že jsem nadprůměrně mazlivý typ. Až bych řekla, že trpím takovým malým mazlícím OCD. Momentálně si tuto potřebu vybíjím na svých 2 synovcích a myslím, že i oni by časem ocenili, kdyby na to nebyli sami. Pokud tedy nemáš zvýšnou potřebu se dotýkat, tak nemá cenu, abys mi psal. Pokud jsem neodepsala já, nevzbudil jsi ve mě tuto potřebu ani v náznaku Ty.. Promiň.. Chemie je mrcha a musí z Tebe na mě dýchat už zde...
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Povetrnice (52) Mladá Boleslav - Je tu tisíce lidí ale mám pocit, že stejně nenajdu. Vyššího empatického sympaťáka, nekuřáka ..co má srovnané hodnoty a je spíše rodinný typ. Nemyslím gaučového povaleče. To co hledám i nabízím. Jsem romantik, nesnáším nevěru lhaní a podvody.
 mirkap1 (62) Praha - město - Hledám hodného mužského.
 man4U (42) Moravskoslezský kraj - pro život
 ditulina (51) Liberecký kraj - ....život je premiéra.....repríza se konat nebude...
 klesa15 (29) Kroměříž - Hledám hodnou a upřímnou slečnu se smyslem pro humor :)
 Petrlangpaul (45) Havlíčkův Brod - Hledam hodnou a milou zenu k vaznemu seznameni nejlepe nekuracku
35.086 žen a 62.311 mužů k seznámení, z toho je 6.528 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 480+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s58