Halooo....asi se všichni bojíte....
Něco podniknout dnes?
Ahojky hledam fajn kamaradku nebo vztah, odkudkoliv
Co takhle zajít na kávu v Liberci?
jJEANNA (48)
haloo kdo pujde ? do HP bar v ul. vecer..
Nesněte o životě... žíjte svůj sen...
Je tu sympaťák pro společné chvíle...?
Sayco (48)
Hledám Tě,lásko..
Tak těžko říci,co ještě více nabídnout...snad už jen snad nas.at.
Viking0 (47)
Submisivní žena,co umí komunikovat a hledá vztah, upřímnost
HouslistkaOdReky
37 let, Mladá Boleslav

16. prosinec 2018 16:29
Milý potenciální partnere,
zadal jsi hledat ženy, takže ano, jsem žena. Pod vlastním obočím mám dvě hezké oči barvy modrošedohnědozelené (kamarádka tu barvu s láskou nazývá světle blitá), kterážto se ke každé z uvedených barev blíží střídavě s mojí náladou, dále dvě hladké nohy, které nejčastěji oblékám do sukní. Pokud mě rozesměješ, tak Ti ukážu i roztomilý usměv, ale tak daleko ještě nejsi. Ně... celý text
Milý potenciální partnere,
zadal jsi hledat ženy, takže ano, jsem žena. Pod vlastním obočím mám dvě hezké oči barvy modrošedohnědozelené (kamarádka tu barvu s láskou nazývá světle blitá), kterážto se ke každé z uvedených barev blíží střídavě s mojí náladou, dále dvě hladké nohy, které nejčastěji oblékám do sukní. Pokud mě rozesměješ, tak Ti ukážu i roztomilý usměv, ale tak daleko ještě nejsi. Nějaké to prso se na mém těle také najde a výhoda je, že se nemusíš bát, že mě rozmáčkneš při prvním silnějším obejmutí. Stín na půlku města svým tělem snad ale také nevrhám, tak snad i rozměry jsou přijatelné. Tolik k mým fyzickým přednostem. Krom nich mám i mozek, který často dává podněty ostrému jazyku. Abych to shrnula, každý z výše popsaných darů umím v pravou chvíli použít a je jen na Tobě, jakým způsobem to udělám.
Hledám vztahvážný
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška160 cm
Postavastřední, 65 kg
Rodinný stavrozvedený(á)
Dětinemám, v budoucnu děti chci
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Mladá Boleslav
Vzdělanístředoškolské
Vlasymelír
Brýlenosím stále
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání
Registrace16. prosinec 2018
Naposledydnes je právě online
Počet přihlášení155 x
Profil zobrazen12.976 x

 Více o mně – Nekouřím cigarety, ale bez IQOS nevycházím z domova.
Silná, samostatná žena. Pokud nehledáš slepičku do kurníku (čti módní doplněk) nebo ovci, ale rovnocenou partnerku, která už v životě něco zažila a nebojí se vlka nic, tak bych mohla být ONA. Co nabízím, to požaduju, takže jen chlapa, co má "koule" na to, mít vedle sebe někoho s vlastním názorem. Partnera nepotřebuju, ale tož nebylo by špatné život s někým kompatibilním sdílet.

 
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Věk partnera
33 - 41
Výška partnera
175 - 200
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Vtipálek, Recesista(ka), Gentleman/Lady, Optimista(ka), Seriózní, Spolehlivý(á), Pro rodinu
První rande(představa)
Venku. Když přijedeš, koupím Ti kafe do kelímku a ukážu Ti krás(k)y Mladé Boleslavi. Pokud se ani jednou nezasměješ (tak budeš asi suchar), tak Ti dám pětku za ztracený čas. A to se vyplatí, že Horste!
Tom Hardy!!! Oh, jsem si vzpomněla, že Tom mě vlastně nechce, tak co tam máme dál? Cítím se líp vedle chlapa, než vedle kluka, takže bys měl být vyšší postavy a ne vyhublý. Tvář i hruď ledabyle zarostlá, hmm, to by se mi moc líbilo. Jsem dotýkací a mačkací typ, proto se mi líbí těla, která jsou příjemná na dotek a v případě absence polštáře se na nich hezky leží. Tvůj tvrdě vydřený six pack neocením. Mělo by Ti být přiměřeně mému věku - idál +- 4 roky, nehodlám Tě živit na koleji, ani se s Tebou již nyní těšit na Tvůj brzký důchod. Se svým partnerem plánuju i sex, proto se mi (překvapivě) musíš i líbit. Pokud jsem Ti neodepsala, Ty to nebudeš. Chemie je mrcha, promiň..
Povaha
Moje povaha
rozhodná, samotářská, pozitivní, veselá, věrná, spolehlivá, aktivní, otevřená
Jsem odporně upřímná, mile empatická, příjemně přítulná, zbrkle jednající i dlouze přemýšlející. Malý drzý čert i něžný a podporující anděl. Nesoutěžím, mám ráda stav win win. Nenapravitelný optimista.
Zájmy
Moje zájmy
divadla, kina, vzdělávání se, hudební nástroj
Hudba, voda, hudba, hudba, voda, přátelé, hudba, humor, severská kinematografie, hudba - sluchátka jsou můj nejlepší kámoš. Řeku za moře nevyměním. Housličky jsou moje láska a nedávno jsem se naučila i "Kočka leze dírou", heč!
Sporty
Oblíbené sporty
plavání, turistika
Nejsem zrovna sporťačka, že?
Média
Hudba
rock
Literatura
próza, detektivky
Televizi jsem před více než 10 lety věnovala kamarádce a reklamní a mediální masáže mě tudíž touto formou míjejí a jsem za to ráda. Nečtu ani zprávy, protože moje kolegyně vědí úplně o všem, co se kde děje a nemám šanci se to nedozvědět také. Kolikrát "díky" nim vím i věci, které se ještě nestaly.
Majetek
Odmítám se podílet na této sekci výčtem svého majetku. Od Tebe očekávám, že budeš mít práci, která Tě bude bavit a bez problémů Tě uživí, že nebudu muset vždycky řídit já a že nebudeš bydlet u maminky. Nepotřebuju chlapa, který mi bude kupovat kabelky, mám 3 své oblíbené a jednu velkou krosnu - to mi naprosto stačí. Více ocením věci, které se koupit nedají. Vlasntě ano, pár věcí bys přeci jen měl mít a to dostatečné IQ a EQ.
Mazlíčci
Mazlika nemám, ale zde je potřeba, abys věděl, že jsem nadprůměrně mazlivý typ. Až bych řekla, že trpím takovým malým mazlícím OCD. Momentálně si tuto potřebu vybíjím na svých 2 synovcích a myslím, že i oni by časem ocenili, kdyby na to nebyli sami. Pokud tedy nemáš potřebu se dotýkat, tak nemá cenu, abys mi psal.
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 and111 (40) Prachatice - :)
 Marie60 (58) Hodonín - Marie 58/158/70 vdova, 3 děti, s vlastním zázemím hledá hodného přítele od 58 do 64 let, abstinenta a nekuřáka. Auto vítáno, není podmínkou. Jsem rodinný typ, klidné povahy. Záliby - zahrádka, pěstování fuchsií, příroda. Pouze okres Hodonín - jen v
 subidomi (58) - Subi hledá trochu domi....
 R1310 (49) Praha a okolí - Hledám kamaráda do kina, divadla, na výlety, sport a uvidíme, co dál. (přátelství nepotvrzuji bez předchozí komunikace)
 71Filip (48) Ústecký kraj - Hledá se kamarádka...na úrovni
 Single89 (30) Přerov - Nic moc nečekám, ale zkusit se má všechno.
32.815 žen a 57.941 mužů k seznámení, z toho je 6.169 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 470+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s56