Holky, holky, takže nic? Dobrá :-D
co dnes večer... pozvu tě někam?
NEXT20 (48)
Zvíře hledá Krásku...ps:nez napíšeš cti můj deník! PHA A OK..
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já?
Krásný pohodový víkend všem...
Osamělost prý zabíjí.Tak to bych měla být už dávno mrtvá..........
Seznámení okres Příbram
Honza26 (27)
Je mi 28... Hledám milenku 5O+ ...
Milé děvče, co v 1 větě nedává 2 x prostě, 3 x jako a 4 x jakoby ?
Selket (72)
Milovat a býti milován = ŽÍT !!!
Hladicimuz
50 let, Středočeský kraj

27. říjen 2019 18:12
Rád bych poznal ženu, která je - stejně jako já - vášnivou naturistkou - nudistkou, tedy nestydlivá, má v sobě trochu zdravého exhibicionismu, není však lehká děva.. která miluje toulání přírodou, po horách, moře, teplo a slunce, baví ji fotografovat, tvořit, zahradničit.. umí procítit radost z každé rozkvetlé květiny, miluje zvířata a dobré lidi.. je sympatická svou duší, má ráda své tělo jaké je... celý text
Rád bych poznal ženu, která je - stejně jako já - vášnivou naturistkou - nudistkou, tedy nestydlivá, má v sobě trochu zdravého exhibicionismu, není však lehká děva.. která miluje toulání přírodou, po horách, moře, teplo a slunce, baví ji fotografovat, tvořit, zahradničit.. umí procítit radost z každé rozkvetlé květiny, miluje zvířata a dobré lidi.. je sympatická svou duší, má ráda své tělo jaké je... ráda jen tak bez relaxuje ale třeba i zahradničí, uklízí, vaří a užívá si to... která je upřímná, vnímavá, citlivá, jemná, přirozená a spontánní.. před sexyhopsáním upřednostní dlouhé hlazení, doteky, škádlení, erotično, tantru a současně se nebojí i trochu experimentovat.. má pozitivní myšlení a energii, kterou umí předávat i získávat.. podá mi ruku k dalšímu kroku z rozcestí, na němž stojím... pak bychom si mohli vonět a .. doplníš ? :)
Hledám vztahvážný, přátelský, flirt, nezávazný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška182 cm
Postavaštíhlá, 80 kg
Děti1, ty děti co mám stačí
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníVodnář (21.1.-18.2.)
Působímsympaticky
Církevmůj strážný Anděl, vědomí
Životní cíleláska a přátelství, svoboda a volnost, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení
Registrace27. červen 2019
Naposledy13. leden
Počet přihlášení395 x
Profil zobrazen1.691 x
Hledá partnerku
První rande(představa)
Je léto, tak třeba někde u vody ? Výlet - procházka - a třeba "jen tak" ? :) Badminton někde na louce a bez ? Relaxační masáž ? Pomoc se zahrádkou ? Nahý úklid ? nebo.. nebo ... nebo.. je přece tolik možností... :) co doplníš ? :)
Partnerka ? :) sympatická duší, tělem i činy .. s tvůrčí fantazií... žádná stydlivka ale ani "lehká pracovnice"... a ano - nemusím extrémy - takže ani ramínko na šaty, ani Věstonická Venuše - přeci jenom je to trochu o tom souznění duší i těl :)
Zájmy
Miluji zahradničení, fotografování, kutilství, hraní deskových her... když to lze, nejraději ve spojení "in natura"... rád šnorchluju, fascinoval mne let balónem.. baví mne poznávání nepoznaného, tajemných věcí, míst, příběhů... nejspokojenější jsem v Rouše Adamově, ale umím se vsoukat i do pěkného obleku a lakovek do společnosti i na ples..
Sporty
Rád obuju trekovky, sednu na horáka, proklepnu pálku na pinčes či badminton (tady opět, pokud lze, rád i jen "in natura"..) - vše ale bez lámání rekordů a huntování těla, tedy rekreačně, pro radost z pohybu a zábavu.. na druhou stranu - klidně si vydupu kopec s báglem objektivů na zádech, jen abych byl odměněn fascinujícím výhledem do krajiny, západem či východem Slunce...
Média
nejúžasnějším mediem pro mne je partnerka... fascinuje mne pohled na nahé tělo a jeho pohyby při úplně běžných aktivitách a činnostech.. mám rád melodickou hudbu, živou scénu - divadlo, koncerty, festivaly... oceňuji vlastní názor a fantazii - takže i sci-fi ... :)
Majetek
Vlastním nezapomenutelné zážitky a životní zkušenosti - na tom se dá stavět dál.. majetek je pomíjivý jako život sám.. raději skromnější bydlení v přírodě nežli luxus jako pozlátko..
Mazlíčci
jsem kočkomil :) (prosím nezaměňovat se zoofil... )
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 ma7ous123 (36) Praha a okolí - Hledám parťáka/čku na sport i pokec o životě. Co zajít si zacvičit (kolo, golf, plavání...) vzájemně se motivovat k lepším výsledkům a potom si zajít pokecat o životě a co nás baví a tíží.
 Petinka2020 (39) Praha - západ - Jestli tady někde jsi, tak se ozvi. Nehledám samá nej, ale někoho, kdo chce normálně žít tak jako já a zažít znovu ten pocit, když to zajiskří.
 decent_man (48) Praha - město - ""MLADÁ FRONTA - zprávy z domova"" Muž středního věku, mladý duchem, se opakovaně dopouští velkého optimismu, když na Štěstí hledá štěstí formou dopisovací. I přes dočasný neúspěch věří v budoucnost opravdového vážného partnerského vztahu, a svým n
 Bohous46 (46) Okolí Prahy - Najdeme se třeba tady
 Rinataka (33) Praha - město - Chci sex.Hledám milence na jednu noc. Moje nahé foto a video zde - http://gg.gg/rinataporn
 Myself21 (51) Sokolov - Vysoký, štíhlý kamarád, který nezklame Jestli neexistuje...tak jsem snílek
40.767 žen a 76.727 mužů k seznámení, z toho je 3.462 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 470+ nových mužů a žen
© 2006 — 2020 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s57