mich34 (33)
Stav se na vino. Moudre pohovorime ;)
Ahoj hledám štěstí nechci být sám pouze jižní čechy
Někdo na víc než občasné schůzky....
jsem postelovej bůh a dělám bramborový salát:-))))))
Pro: renateee; Smím si dovolit, pozvat Vás na procházku, túru, či do k
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já.
Klidně bez vyřešené minulosti a nemusí ani vědět co chce...
Temperamentní, soběstačná....někdo z Brna a okolí?
na drink? prhaha smíchov
Vpohode (45)
Rad bych nasel fajn zenu na trvaly vztah. Ozvi se.
Hladicimuz
50 let, Středočeský kraj

18. srpen 22:49
Rád bych poznal ženu, která je - stejně jako já - vášnivou naturistkou - nudistkou, tedy nestydlivá, má v sobě trochu zdravého exhibicionismu, není však lehká děva.. která miluje toulání přírodou, po horách, moře, teplo a slunce, baví ji fotografovat, tvořit, zahradničit.. umí procítit radost z každé rozkvetlé květiny, miluje zvířata a dobré lidi.. je sympatická svou duší, má ráda své tělo jaké je... celý text
Rád bych poznal ženu, která je - stejně jako já - vášnivou naturistkou - nudistkou, tedy nestydlivá, má v sobě trochu zdravého exhibicionismu, není však lehká děva.. která miluje toulání přírodou, po horách, moře, teplo a slunce, baví ji fotografovat, tvořit, zahradničit.. umí procítit radost z každé rozkvetlé květiny, miluje zvířata a dobré lidi.. je sympatická svou duší, má ráda své tělo jaké je... ráda jen tak bez relaxuje ale třeba i zahradničí, uklízí, vaří a užívá si to... která je upřímná, vnímavá, citlivá, jemná, přirozená a spontánní.. před sexyhopsáním upřednostní dlouhé hlazení, doteky, škádlení, erotično, tantru a současně se nebojí i trochu experimentovat.. má pozitivní myšlení a energii, kterou umí předávat i získávat.. podá mi ruku k dalšímu kroku z rozcestí, na němž stojím... pak bychom si mohli vonět a .. doplníš ? :)
Hledám vztahvážný, přátelský, flirt, nezávazný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška182 cm
Postavaštíhlá, 80 kg
Děti1, ty děti co mám stačí
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníVodnář (21.1.-18.2.)
Působímsympaticky
Církevmůj strážný Anděl, vědomí
Životní cíleláska a přátelství, svoboda a volnost, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení
Registrace27. červen
Naposledyvčera
Počet přihlášení224 x
Profil zobrazen1.018 x
Hledá partnerku
První rande(představa)
Je léto, tak třeba někde u vody ? Výlet - procházka - a třeba "jen tak" ? :) Badminton někde na louce a bez ? Relaxační masáž ? Pomoc se zahrádkou ? Nahý úklid ? nebo.. nebo ... nebo.. je přece tolik možností... :) co doplníš ? :)
Partnerka ? :) sympatická duší, tělem i činy .. s tvůrčí fantazií... žádná stydlivka ale ani "lehká pracovnice"... a ano - nemusím extrémy - takže ani ramínko na šaty, ani Věstonická Venuše - přeci jenom je to trochu o tom souznění duší i těl :)
Zájmy
Miluji zahradničení, fotografování, kutilství, hraní deskových her... když to lze, nejraději ve spojení "in natura"... rád šnorchluju, fascinoval mne let balónem.. baví mne poznávání nepoznaného, tajemných věcí, míst, příběhů... nejspokojenější jsem v Rouše Adamově, ale umím se vsoukat i do pěkného obleku a lakovek do společnosti i na ples..
Sporty
Rád obuju trekovky, sednu na horáka, proklepnu pálku na pinčes či badminton (tady opět, pokud lze, rád i jen "in natura"..) - vše ale bez lámání rekordů a huntování těla, tedy rekreačně, pro radost z pohybu a zábavu.. na druhou stranu - klidně si vydupu kopec s báglem objektivů na zádech, jen abych byl odměněn fascinujícím výhledem do krajiny, západem či východem Slunce...
Média
nejúžasnějším mediem pro mne je partnerka... fascinuje mne pohled na nahé tělo a jeho pohyby při úplně běžných aktivitách a činnostech.. mám rád melodickou hudbu, živou scénu - divadlo, koncerty, festivaly... oceňuji vlastní názor a fantazii - takže i sci-fi ... :)
Majetek
Vlastním nezapomenutelné zážitky a životní zkušenosti - na tom se dá stavět dál.. majetek je pomíjivý jako život sám.. raději skromnější bydlení v přírodě nežli luxus jako pozlátko..
Mazlíčci
jsem kočkomil :) (prosím nezaměňovat se zoofil... )
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 podzim75 (44) Praha a okolí - Hezký den. Nečekala jsem, jak těžké je se seznámit na druhou půlku života. V tomto věku se už razantně nezměníme, tak hledám muže s podobnou povahou /viz.profil /. Důležité jsou i sympatie, foto do emailu. Hledám fajn muže , který už má jiné hodnoty
 Lazebnk (44) Louny - Seznamit
 Kofi_007 (48) Praha - město - Hledám spíše přátelský vztah, a jelikož mám za sebou několik zdravotních lapálií, které mě trochu limitují (bohužel je to hlavně sport), tak ti, kteří hledají aktivní sportovkyni, se budou muset poohlédnout jinde.
 Snosik (45) Bruntál - Rád bych poznal někoho na výlety, ale třeba i na všední debaty o všem. Někoho, kdo ví co říká a ne jen říká co ví.
 Pavel1_2 (48) Ústí nad Labem - Hledá se žena ústeckého kraje, věk 30-43 na vážný vztah, poznání u kafča, a dál se uvidí.
 Krakatice (44) Praha - západ - Pokud mas zuby , přímerenou výšku k váze a nejsi uplne debilni...tak jsem tu pro tebe...ś
37.863 žen a 68.807 mužů k seznámení, z toho je 3.497 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 490+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s56