S_Sluha (49)
Toužím být ženě podřízen, sloužit bohyni. Stale nebo občasný vztah
Bucefal (39)
Hledám tu pravou na druhý poločas.Žít a těšit se spolu i z maličkostí.
Mily, upřimni, Pozve chtivou ženu na zážitkový víknd plne "O" potěšeni
Hledám pohodovou,sympatickou ženu.Ozveš se?
Nezpivam, netancim, neletam, nedávám foto.. Nepočítejte semnou..
Kámoška na psaní, později na kafe?
Nejdůležitější info a můžeme na kávu,nechápu to půl roční datlování!
Můžu u Tebe z pátku na sobotu přespat?Okolí Horažďovic,Blatné,Březnice
Hledas vic nez jen kluka na psani rad te poznam
TomasOL (48)
Hledám doprovod na dovolenou v listopadu...žena 25-40let...ozveš se?!
Dobry-Krok
42 let, Královéhradecký kraj

3. září 19:19
někdy se všechno třpytí hezkým obalem, někdy si připadám jako v té pohádce, Tři veteráni. Koukáme na portréty a moudrost nám chybí. Máme jen oči pro relativní krásu, která pomine v okamžiku reality. Pak teprv zjistíme, že jsme se nechali oklamat falší či pýchou. Tak si myslím, že skutečná láska se nepozná tím, jaký mám profil, ale kdo jsem reálně.
Hledám mužské srdce, kde se skrývá pokora, skro... celý text
někdy se všechno třpytí hezkým obalem, někdy si připadám jako v té pohádce, Tři veteráni. Koukáme na portréty a moudrost nám chybí. Máme jen oči pro relativní krásu, která pomine v okamžiku reality. Pak teprv zjistíme, že jsme se nechali oklamat falší či pýchou. Tak si myslím, že skutečná láska se nepozná tím, jaký mám profil, ale kdo jsem reálně.
Hledám mužské srdce, kde se skrývá pokora, skromnost s touhou oddat se druhému v dobré a správné motivaci. Ráda poznám muže, který věří, že je stále důležité bojavat za tradiční hodnoty. Muže, který věří, že láskou není prázdný sex, ale skutečné milování bez masky, přetvářky a naivních očekávání.
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška170 cm
Postavastřední, 65 kg
Děti2, v budoucnu děti chci
Královéhradecký ( ženy a muži ze stejného kraje )
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníLev (23.7.-22.8.)
Vlasysvětlé
Tetovánínemám
Očizelené
Brýlenosím občas
Vírav rodinu, v Boha, v sílu vyšší moci, v náhodu, v dobro, v sebe, v bolest, v sílu peněz, v osud
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, užívat si a bavit se, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání, víra
Registrace21. únor 2018
Naposledydnes
Počet přihlášení780 x
Profil zobrazen17.866 x

 Více o mně – žij tak, aby to dávalo smysl. Pokud žijeme a hihňáme se této satiře:
https://www.youtube.com/watch?v=3AXEEztt5Zk
nemáme šanci!!!


 
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Věř si a nehledej dokonalost, nikdo nebude nikdy dle tvých představ.
Povaha
Pro mnohé nesnesitelná, pro mnohé úchvatná, pro mnohé komplikovaná, pro mnohé jednoduchá, pro mnohé na zabití, pro mnohé k životu, jen úhel pohledu a přístup k životu, ukáže co láska dokáže.
Zájmy
Nějaký trenér, který má trpělivost? Prozatím, zvládám běhat po zahradě se sekačkou, atletika mě většinou potká v dětském pokoji, fitness při řezání dřeva, bojové sporty používám při demolicích, montáži i demontáži věcí v domě i na zahradě. Učím se ovládat různá nářadí. Přiznávám se mám v tom pěkný hokej .... pomoc!!! Jo a lezu po stromech, když je potřebuji ořezat, že by horolezectví?
Majetek
Mám vše co potřebuji, mnohdy se mohu rozdělit. Jen skutečné reálné sdílení s blízkým člověkem chybí... bez přetvářky, bez iluzí, bez velkých očekávání .. dáme dobrý krok?

Naposledy v deníku

Diamant
17. květen 2018 19:39  
ANEB, PROČ ZŮSTÁVÁ ČLOVĚK SÁM?

Broušení diamantů je umění i věda. Přitom neopracovaný a neleštěný diamant vypadá jako kousek skla. Jediným způsobem jak se dá surový diamant opracovat, je pouze jiným diamantem.

Také toužím najít svůj diamant.
Prožívám zde na Štěstí spoustu zajímavých setkání, myslím, že mám možnost zde poznat i spoustu diamantů. Jsou i tací, kteří se za diamanty vydávají, ... celý text
ANEB, PROČ ZŮSTÁVÁ ČLOVĚK SÁM?

Broušení diamantů je umění i věda. Přitom neopracovaný a neleštěný diamant vypadá jako kousek skla. Jediným způsobem jak se dá surový diamant opracovat, je pouze jiným diamantem.

Také toužím najít svůj diamant.
Prožívám zde na Štěstí spoustu zajímavých setkání, myslím, že mám možnost zde poznat i spoustu diamantů. Jsou i tací, kteří se za diamanty vydávají, přitom jejich kvalita složení diamantu neodpovídá.
Myslím, že se tu povaluje spousta drahokamů, mužských i ženských kvalit, ale mnozí již ztratili umění udržet si svůj lesk. Podlehli zdejší špíně a namísto čistoty si vybírají šeď. Místo adekvátní prezentace, jak se na drahokam sluší a patří jsou jejich profily unavené, vykazující rezignaci. Škoda, věřím na lidský potenciál a talent člověka, který je potřeba rozvíjet, nikoliv zakopat. Jako u surového diamantu je totiž potřeba přiložit ruku k dílu a vyzvat druhý vzácný kámen k zodpovědnosti a spolupráci. Ano, je těžké navzdory dnešní uspěchané době, pracovní vytíženosti, zažitých stereotypech a zároveň navzdory našemu pohodlí, nalézt vždy čas pro vzájemné sdílení. Ale ruku na srdce. Bez toho to nepůjde. Pokud si nenalijeme čistého vína sebereflexe, nemůžeme čekat, že se stane zázrak.
(kopíruj s mým souhlasem děkuji)
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Kiki00 (40) - Najdu
 Anajka17 (42) Praha a okolí - Jedna holka, tedy vzhledem k mému věku spíš žena, :)hledá kluka, tedy spíš muže:), co má smysl pro humor a rodinu a není jeho koníčkem sociální síť:) Co by znovu rád říkal "MY" a už věděl, co to přesně znamená
 prozralou1 (45) Litoměřice - hledám starší přítelkyni od 50 do X let na trvalejší vztah
 Iskra (34) Plzeňský kraj - Někdo na výlety, za zábavou
 Michal19923 (27) Okolí Prahy -
 1982Milan (37) Karviná - Ahoj, hledám protějšek který má v životě jasno .Měla bys mít ráda vycházky po horách, trochu sportovat a mít ráda zvířata. Jsem chlap co ví jak se chovat. Najdutě
38.953 žen a 71.585 mužů k seznámení, z toho je 2.997 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 370+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s56