NEXT20 (47)
Drzý, ošklivý, zlobivy hledá :Hodnou,. usměvavou. PHA..a ok.
JePe (38)
Než napíšeš, přečti si prosím deník, děkuju ;-)
Kluci,kdo z vás napekl?Vyměním za luxus domácí vánoční baileys:-)
Angel01 (42)
Subinku s obojkem ;-)
Mily upřimni, pozve chtivou ženu na zážitkový vztah, plne "O" potěšeni
Vpohode (45)
Ve dvou je lepe. Jsi nekde? Jen vazne! od 39-50l.
Vpohode (45)
Ve dvou je lepe. Jsi nekde? Jen vazne! od 39-50l. Zobrazeno: 457.17x
Společný Silvestr?
Něco podniknout spolu?
JePe (38)
Než napíšeš, přečti si prosím deník, děkuju ;-)
Denny777
48 let, Zahraničí

Jak často bychom se měli objímat a líbat, abychom byli zdraví
20. květen 2015 15:04  


http://www.novinky.cz/zena/zdravi/368870-jak-casto-bychom-se-meli-objimat-a-libat-abychom-byli-zdravi.html


http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/mark-gungor-pribeh-dvou-mozku

Jak často bychom se měli objímat a líbat, abychom upevňovali své zdraví? Dá se určit nějaký přesný počet? Prý opravdu ano, alespoň to tvrdí nejnovější vztahová studie, jejíž výsledky prezentoval server Daily Telegraph.

Pro běžné přežití potřebujeme čtyři objetí denně, pro prevenci, co se spokojenosti a zdraví týče pak osm, a pro růst a osobní vývoj postačí 12 objetí během dne, uvedla psycholožka Virginie Satirová.

A proč zrovna objímání? Protože se při něm (když někoho objímáme sami, i když někdo obejme nás) uvolňuje hormon oxytocin, který snižuje hladinu stresového hormonu kortizolu. Čím více oxytocinu máme, tím lépe budeme zvládat stresy a nástrahy běžného dne a o to víc budeme spokojenější.

Dřívější studie prokázala, že ženám se při objetí snižuje krevní tlak, další pak zjistila, že desetivteřinové objetí nejen snižuje stres, ale také posiluje imunitní systém, který je pak lépe schopen bojovat s únavou či infekcemi, ale také třeba depresemi.

Pokud je člověk svobodný bez stálého partnera, může mít podle odborníků podobné účinky objímání a mazlení s domácím mazlíčkem.

Polibky každý den

Co se týče líbání, měli by se partneři políbit každý den, čím častěji, tím lépe.

Minimálně tři z polibků by pak měly být vášnivé. Z pohledu vědeckého je pro zdravý vztah optimální sedm sekund trvající procítěný polibek, uvedla sexuoložka Gabrielle Morrisseyová.

Kontakt a blízkost pro zdravý vývoj dětí

Vyjadřování lásky a objetí je důležité i u dětí. Vědci již delší dobu zastávají názor, že ty děti, které mají nedostatek rodičovské lásky a doteků, mají častěji problémy s učením a celkově s rozvojem.
:1142:
Koneckonců již delší dobu je také poukazováno na fakt, že specificky u předčasně narozených dětí je tělesný kontakt důležitým faktore

Proč dnešní muži mnohdy preferují padesátnice před dvacetiletými... z tisku...
10. duben 2015 13:39  
Ještě v roce 1920 se ženy průměrně dožívaly 50 let věku. Dnes je to o 31 let více, a tak není divu, že se současné padesátnice cítí lépe než před lety a o typických babičkách nemůže být řeč. Což si stále více začínají uvědomovat i muži. Najít si nového partnera po padesátce tak již dávno není takový problém, jako před lety. Naopak někteří i výrazně mladší muži takové vztahy upřednostňují, jsou navíc pro některé muže mnohem atraktivnější než výrazně mladší dívky. Podívejte se s námi na všechny jejich přednosti.

1. Ví, kdo jsou a co chtějí
Padesátnicím nechybí dávka zdravého sebevědomí, už moc dobře ví, co se jim líbí/nelíbí, co mají rády/nemají rády, čemu věřit/nevěřit. Dokážou být samy sebou a život si opravdu užívat. Oproti tomu dvacetileté většinu těchto věcí postrádají, potřebují ještě čas a zkušenosti, aby všechny tyto přednosti objevily.

2. Netikají jim biologické hodiny
Ženy po padesátce již netouží po dětech a rodinném životě, jak je tomu u mladších žen. Toto období již mají za sebou, navíc ani jejich odrostlé děti nemají takové potřeby. A tak se mohou mnohem víc věnovat samy sobě a věcem, které mají rády a baví je. Dokážou tedy i na mužích ocenit jiné stránky, než jen vztah k dětem a také se s muži nemusí přít o výchovné postupy, které se často u partnerů odlišují.
Zároveň jsou tyto ženy finančně nezávislé a života si tak mohou užívat více.

3. Ve vztahu je hned tak něco nepřekvapí
Většina dnešních padesátnic již má za sebou nějaké to manželství, a když ne to, tak alespoň hned několik dlouhodobých vztahů. Tím pádem mnohem snáze zvládají i případné partnerské problémy, než je tomu u mladých dívek.
Jejich komunikační dovednosti jsou již vyzrálejší a konstruktivnější. Častěji se obejdou bez větších emocí. Navíc i ve svých potřebách dokážou být otevřenější a přímější, tudíž jim i muži více rozumí a jejich potřebám snáze vyhoví.

4. Netouží po svatbě a dalším manželství
Většina těchto žen si už svatbu prožila a po opakování netouží. Mužům se tak nemůže stát, že jim žena bude klást ultimáta, buď svatba, nebo nic. O to víc se s padesátnicemi budou cítit svobodněji.
Starší ženy navíc mají rády i svůj klid, tudíž mužům dopřávají mnohem více svobody. Nevadí jim, že partneři věnují svůj čas koníčkům i přátelům bez nich. Naopak uvítají, že mohou být i chvilku samy či se svými přáteli.

5. Neřeší mužskou erekci
I po intimní stránce jsou leckdy starší ženy atraktivnější. Sex s nimi může být kvalitnější a uvolněnější. Ženy snáze dosáhnou vyvrcholení a muži nemusí předvádět žádné akrobatické či nadlidské výkony. Naopak mnohem snáze si vyhoví a najdou společné řešení. Muži se tak nemusí obávat vlastního selhání a problémy s erekcí nevnímají jako tragédii a problémy s erekcí nevnímají jako tragédii.

A ZIMA JE TADY.....
15. prosinec 2014 19:22  

Zimu nemám rád, je studená, vlezlá a zároveň krásná, ale musí být za okny, nebo na lyžích, sáňkách, se sněhulákem...

Jinak cesta do "Kolbenky" v 5 ráno není v chumelenici asi nic moc (byl jsem na vojně a vím, co je stráž ve 20-ti stupňovým mrazu, nebo procházka po Moskvě v mínus 42°C (to jsem fakt zažil))..

Takže radši zimu pod duchnou, se svařáčkem, nebo na lyžích...

nepřidáš se ?????

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/341368-sexuolozka-laura-janackova-pocitace-v-hlavach-muzu.ht
20. červenec 2014 20:19  


Ženy často opravdu nevědí, co chtějí

Na jednoduchou otázku, zda s ním půjde na večeři, často odpoví: „Ráda bych, ale nevím, možná, asi…“ Ženy neznají přesnou odpověď. Zvažují totiž nepřeberné množství možností, a tak se často stane, že vlastně ani nevědí, co chtějí.

Muž se ženě líbí, protože je vysoký, má modrý stín po vousech, široká ramena a jeví se jí jako fyzicky přitažlivý. Přesto neví, jestli ho opravdu chce. Nebo se jí nelíbí, není fyzicky přitažlivý, ale pozor, disponuje zdroji: je bohatý, chová se k ní štědře a má interesantní společenské postavení. Žena ho pak nehodnotí jako nepřitažlivého. Řekne si, že má charisma, což může znamenat, že jí připadá sexuálně přitažlivý.

Muž může mít také sexy mozek nebo sexy spodek a i tehdy má naději na lásku ženy. Když ji tělesně opravdu nepřitahuje, což se stává třeba v případě, že má užší ramena než ona sama, ani tehdy mu to nahlas nepřizná. Většinou se vymluví na chemii. A muž opět nedostane jednoznačnou odpověď.

Nejčastější lži, které brání lidem nad čtyřicet v nalezení nové lásky I.
4. květen 2014 22:13  


1. Všichni dobří partneři jsou již zadaní

Jedná se o klasické omezující přesvědčení, se kterým se odborníci často setkávají. Realita je totiž naprosto jiná. Lidé se rozvádějí v každém věku a viníky jsou jak ženy, tak muži. Šance narazit na stejně zklamaného partnera, tak není vůbec malá. Navíc existuje tolik důvodů, proč jsou i v tomto věku lidé svobodní a žádnou minulostí nezatížení. Často stačí jen otevřít oči.

2. Už jsem jednu šanci na lásku měl/a, další nepřijde
Toto si často říkají vdovy a vdovci, zvlášť pokud měli to štěstí a prožívali opravdu krásný vztah. Jsou přesvědčeni, že tak úžasného člověka, kterého již jednou vedle sebe měli, nikdy nenajdou. Pravda je ale úplně jiná. Už proto, že jednou dokázali najít toho pravého, mají velkou šanci jej nalézt i podruhé. Chce to jen věřit a oprostit se od detailního srovnávání. Každý jedinec je zcela jiný, a pokud nemá všechny vlastnosti jako předchozí partner, neznamená to, že je špatný.

3. Hledání lásky je ztráta času
Ve skutečnosti nikdo, kdo někdy našel svou lásku, neřekl, že to byla ztráta času. Samozřejmě pokud člověk absolvuje množství neúspěšných schůzek, večírků, cítí se velmi zklamaně až znechuceně. Nicméně jen ve výjimečných případech člověku přijde láska sama naproti.

4. Slevovat z ideálu se nevyplácí
Žádný člověk není dokonalý, většina lidí má nějakou tu chybu, ale to neznamená, že nemůže být tím pravým. Dokonalost jednoduše neexistuje. A i kdyby člověk nalezl pana Dokonalého, ještě to nezaručuje, že s ním utvoří krásný vztah. Víc než dokonalost je totiž důležitější lidství, a tedy schopnost empatie, porozumění, tolerance a respektu.

5. Muži jsou lháři, ženy lhářky
Jednou zklamaní jedinci mají strach, aby jejich budoucí partner nebyl stejný, jako ten předchozí, což je pochopitelné. Nicméně i tyto strachy brání jedinci nalézt vztah nový.

"Mějte na mysli, že matematicky je naprosto nemožné nalézt jednoho zcela autentického jedince, " vysvětluje koučka Ronnie Ann Ryanová a dodává: "Navíc mnohem důležitější je hledat u druhého pozitivní vlastnosti, a tedy svou inspiraci hledat u kvalitních lidí z okolí. Jedině tak si zrestartujete svůj automatický hledáček a začnete před slabochy upřednostňovat právě kvalitní lidi."

NĚCO O MNĚ:

Vystudoval jsem v Moskvě VGIK v roce 1979 - 1984 - (to je filmová univerzita - projekt manažer - produkční).
potom jsem se vrátil do ČR a šel na vojnu
po vojně jsem emigroval na západ
v roce 1991 jsem se vrátil do ČR
NAŠEL SI LÁSKU A BYL S NÍ JEN ASI 2 ROKY
potom jsem byl sám (rozchod nás bolel oba, ale nešlo to být spolu (někdy vysvětlím)
pak jsem si našel paní se třemi dětmi a s ní byl 14 let
potom mne opustila kvůli jinému
odjel jsem na 6 let do Ruska
2 roky jsem byl v Česku, ALE ČASTO JSEM CESTOVAL I TŘEBA NA 3 MĚSÍCE
Neměl jsem štěstí a opět se vrátil do Ruska a jsem tady a pracuji a žiji...
Chtěl sem vždy svoje dítě, když by to šlo... ale teď v 55 už na tom netrvám, jen kdyby to přišlo, byl bych šťastn
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 XxxxLBarbie (28) Prostějov - Nezakomplexovaná, pohledná, se smyslem pro humor, pyšnící se mírami 135/110/135... Pod 30let. Hledá muže s vášní pro baculky k diskrétními mileneckému vztahu. Představa o tobě 25-40 let, štíhlý se smyslem pro humor. Ráda bych si měla s kým dát sklen
 Alegra (54) Praha - město - Hledám muže, který bude ze mě nadšen a já z něho.
 Vladenka6 (60) Svitavy - Hledám vážný vztah
 Libko135 (57) Praha a okolí - Hledám ženu pro pohodový vztah. Turistika, cestování doma i do světa, procházky Prahou.
 MartinT133 (28) Děčín - Hledám slečnu do života
 Tak_treba_Zdenek (41) Liberec - Ahoj, žádná velká filosofie - tak jako asi všichni tady bych rád potkal ženu, které bude dobře se mou a mně s ní.
40.029 žen a 74.458 mužů k seznámení, z toho je 2.583 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 460+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s50