Žena při těle, hledá přítele
Mart17 (50)
Poslední rytíř zapomenutý zde v čase. Více v deníku .
mich34 (33)
Stav se na vino. Moudre pohovorime ;)
Ahoj hledám štěstí nechci být sám pouze jižní čechy
Někdo na víc než občasné schůzky....
jsem postelovej bůh a dělám bramborový salát:-))))))
Pro: renateee; Smím si dovolit, pozvat Vás na procházku, túru, či do k
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já.
Klidně bez vyřešené minulosti a nemusí ani vědět co chce...
Temperamentní, soběstačná....někdo z Brna a okolí?
ClaudieFelicitas
41 let, Jihlava

21. červenec 19:01
Nejlépe toho, kdo má děti. Takový chlap je moudřejší a ne tolik sebestředný. A já mám děti tolik ráda.
Dokázala jsem v životě zásadně mnoho i přes obrovská omezení. Nevychloubám se, konstatuji. Chci poznat toho, pro kterého to bude kvalita obdivuhodná, aniž by mě chtěl stavět do svého obrazu nebo nevnímal. Bylo to nesmírně těžké a zůstaly mi jen vzpomínky a určitě ne přátelé a kontakty, jak jse... celý text
Nejlépe toho, kdo má děti. Takový chlap je moudřejší a ne tolik sebestředný. A já mám děti tolik ráda.
Dokázala jsem v životě zásadně mnoho i přes obrovská omezení. Nevychloubám se, konstatuji. Chci poznat toho, pro kterého to bude kvalita obdivuhodná, aniž by mě chtěl stavět do svého obrazu nebo nevnímal. Bylo to nesmírně těžké a zůstaly mi jen vzpomínky a určitě ne přátelé a kontakty, jak jsem chtěla. Proto je to i má zkušenost, co se může stát. když chci "od života víc."
Nechci poslouchat, jak přitahuju 70l. chlapy. Na to jsem zažila mnoho. Chci cítit život. Vybojovala jsem si ho. A nehodlám svoje tělo i duši nechat bez lásky. Záměrně dávám tyto fotky, i když jsem byla modelka nad 35 let. Krása ženy zdaleka není jen ve vizuálu. Potvrzuji to. Když se cítím dobře, jsem krásná. Ale čím déle to bude trvat, tím obtížnější bude krásu si udržet. A to na tom celou dobu intenzivně pracuju. Chci spíše muže, který malinko více povede, bude z něj cítit vnitřní síla, aniž by toho zneužíval k manipulaci a ovládání.
Nechci žádné ženaté, flirty, hry, aroganci, hlouposti, strachy, nudu.
Hledám vztahvážný
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška162 cm
Vysočina ( ženy a muži ze stejného kraje )
Jihlava
Kouřenínikdy
Registrace21. červenec
Naposledy22. srpen
Počet přihlášení32 x
Profil zobrazen542 x

 Více o mně – Jsem na rozcestí. Nevím, jestli se dát cestou usazení nebo naopak svobody. Vnímám měnící se svět, zásadní témata - voda, technologie, zaostávání ČR. Umím anglicky, velmi dobře se cítím tam, kde nejsou předsudky, české stereotypy, kde je inteligence, humor, vyjádřené emoce, hloubka, úcta, přitažlivost, tvorba.
Na co se pozornost soustředí, to roste. Cíleně se snažím stále hlídat své myšlení.
Hodně se mi líbí citát:" Dokud neumíš létat, musíš se v tom naučit chodit." V něčem chodit umím, v něčem ne. Aktivita není to, co vede k výsledku. Musí být efektivní, ve funkčním systému s variantami. Se štěstím a ne příliš tlačením. Uvítám toho, od koho se přiučím efektivitě. 
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Inteligentní, naslouchající, moudřejší, ale hravý, s humorem, trpělivý, trochu vedoucí i vědoucí- živ. zkušenosti, ochraňující, bez výbušných výlevů a snižování gentlemanství.
Povaha
Kreativní, citlivá, vášnivá, impulsivní, silná. Náladová, urážlivá, vznětlivá, hádává, úzkostná. Záleží na tom, kterého psa krmíš.
Dokáži být hodně kreativní i vášnivá. Ale tuto energii musím cítit a musí jít správným směrem - k muži, který si ji váží. Potom jsem v sukni, v šatech ..
Zájmy
Chci šaty s puntíkama. Jsem taneční typ, na zábavy, na plesy. Nemám s kým. Hrála jsem divadlo, skládám písně, příroda je zdroj dobytí, miluju pejsky a děti. Jsem citlivá račice. Výrobky rukama, tvorba. Umím i moderovat-je to můj sen. Pohybovala jsem se v seberozvoji. Ale duší jsem typ "domov".Zkusila jsem hodně činností, nejsem ambiciozní.
Sporty
Kolo je můj parťák. Ne kvůli stylu a ježdění v namachrovaných overalech jasně růžové, do dálky svítící sexy barvy.
Pomohlo mi cíleně překlenout nejhorší okamžiky mého života. Je to moje "kobylka". Můj způsob dobytí energie a jejího rozproudění v těle. I když teď jí moc nemám.
Média
Ne mediím, ne technologizaci, ne soc. sítím, ne instagramu. Dříve jsem používala. Nyní omezeně.
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Paw77 (41) Brno - město - Na někoho se těšit ...
 Kralikarka (34) Hradec Králové - Jsem máma 3 kluků a hledám ideálně zemědělce nebo kutila. Se kterým bychom si vzájemně obohatili život. Budeš to ty Jestli máš děti, pak je to fajn. Můžeme podniknout něco společně. Děti mám staré 9 let, 5 let a 1rok a dva měsíce. Ale než někoho uká
 jjmp (41) Frýdek Místek - ahoj
 Saga69 (48) Okolí Prahy - .. hledám.. Tebe..
 Radim-007 (43) Hradec Králové - Pro laborantku bude důležitá chemie, pro serfařku naskočení na stejnou vlnu, pro svářečku přeskočení jiskry...s čímž pak jde vše a bez toho nic, takže se nebudu nějak obšírně rozepisovat, neboť se buď hledají způsoby jak, nebo důvody proč ne a já si
 Xaniena (36) Liberec - Kdo nezkusí, sice neriskuje, ale taky možná nezíská.. Hledám ujištění, že jsou ještě normální a inteligentní muži, co vtipem, bez hrubek a srozumitelně, dokáží psaným textem vyjádřit svou myšlenku a názor.
37.874 žen a 68.848 mužů k seznámení, z toho je 431 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 520+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s50