Halooo....asi se všichni bojíte....
Něco podniknout dnes?
Ahojky hledam fajn kamaradku nebo vztah, odkudkoliv
Co takhle zajít na kávu v Liberci?
jJEANNA (48)
haloo kdo pujde ? do HP bar v ul. vecer..
Nesněte o životě... žíjte svůj sen...
Je tu sympaťák pro společné chvíle...?
Sayco (48)
Hledám Tě,lásko..
Tak těžko říci,co ještě více nabídnout...snad už jen snad nas.at.
Viking0 (47)
Submisivní žena,co umí komunikovat a hledá vztah, upřímnost
19-novy-smer
55 let, Praha - město

11. únor 12:59
Zvláštní burzovní prostředí a ještě zvláštnější nabídka "zboží". Některé balíčky úhledně zabalené, některé dokonce převázané stuhou, některé vykřikující či chvástající své ego, některé sexuálně neuspokojené nebo ukřivděné, dokonce některé úplně prázdné...... Můj balíček je otevřený k nahlédnutí, asi takový trochu riskantní krok.
Nicméně nečekaná milá překvapení mám ráda a snad i s tímto podivný... celý text
Zvláštní burzovní prostředí a ještě zvláštnější nabídka "zboží". Některé balíčky úhledně zabalené, některé dokonce převázané stuhou, některé vykřikující či chvástající své ego, některé sexuálně neuspokojené nebo ukřivděné, dokonce některé úplně prázdné...... Můj balíček je otevřený k nahlédnutí, asi takový trochu riskantní krok.
Nicméně nečekaná milá překvapení mám ráda a snad i s tímto podivným "tržním prostředím", které do vztahů rozhodně nepatří, se vyrovnám, kdo nezkusí, nepozná ....
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška169 cm
Postavaštíhlá, 57 kg
Vzdělanívysokoškolské
Vírav sebe, v osud
Registrace11. únor
Naposledydnes
Počet přihlášení49 x
Profil zobrazen441 x

 Více o mně – Do života ani do postele mužům neskáču, preferuji prvotní poznání, s kým mám tu čest, zároveň to samé samozřejmě dopřeji i druhé straně. Vztah se nehledá, ale buduje, bez komunikace se nic vybudovat nedá. Zadaní, neschopní vztahu z jakýchkoliv důvodů, "průzkumníci", co máte potřebu tady trávit několik let a stále hledat, scházet se s ženami a posilovat si tím své zchátralé sebevědomí, neztrácejte se mnou svůj drahocenný čas, byl by ztrátou obou, protože zdravě sebevědomým ženám jiná pozice než první nesluší. Na nabídky volných míst - utěšovatelka, milenka, bankomat.. reaguji dost nepříjemně. Výstižné přísloví: " Jak se do lesa volá , tak se z lesa ozývá".
Mám ráda "Lásku nebeskou", asi proto, že nemám důvod v ní nevěřit, večerní světla svíček a jejich vůni, praskání dřeva v krbu, slunce a moře pro jeho nekonečnost , snídani na terase za slunečního svitu a zpěvu ptáků, humor, smích, pozitivitu ..
Nemám ráda slovo "nemožné", inteligent dobře ví, že kdo chce, způsob najde a kdo nechce, hledá směšný argument 
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
První rande(představa)
Nic nehledám, protože jsem nic neztratila, ráda poznám a těším se na příjemné překvapení, proto nebudu a nechci urážet mužskou inteligenci svojí představou. Koho bych pak chválila? Buďme ale od první chvíle takoví, jací opravdu jsme, lež a přetvářku nesnáším. " Maska" se rychle rozpadne a pravá tvář se v realitě ukáže, tak proč si v našem věku na něco hrát a proč si život znepříjemňovat.
Imponují mi vysocí, vtipní, inteligentní, soběstační muži, kteří to ještě se sebou nevzdali, jen tak se něčeho neleknou, nejsou budovatelé stresů a dobře vědí, co znamená vyvážený vztah. Chemii nechám stranou, máme jí kolem sebe ažaž, i v obchodech, myslím, že vzájemné sympatie budou pro začátek úplně dostačující.
Pouze Praha a blízké okolí - děkuji všem za vzkazy z různých částí republiky, ale je zbytečné cokoli psát. Opravdu jen Praha, tady jsem doma a spokojená.
Povaha
Ctím komfort své samoty, ale zvládám docela dobře i ženské role, některé mě , překvapivě , i baví. Partnerku dokonce i dlouhodobě, pokud to má smysl a přispívá oboustranně ke spokojenosti. Ctím muže, se kterým mi bude lépe než se sebou samotnou a totéž předpokládám i u partnera. Je příjemné, popřát si krásné ráno, dobrou noc...... protože v souznění sdílená radost je radostí obrovskou a i to nepodařené "salto" se pak nejeví jako takový problém. I když jsem soběstačná, samostatná, nemám problém se adaptovat a učit se novým věcem, které mě zaujmou, případně se nechat vést, ale jen tím, kdo to opravdu umí. Takový další "level".....
Umím naslouchat, se snahou pochopit pohled druhého, ale umím také dost dobře vyjádřit i názor svůj. Nemám problém se omluvit, když něco " podělám".
Zajímá mě životní zkušenost, způsob života, shodnost činů a slov ..prostě vnitřní bohatost nejen majetnost.

Zájmy
S dostatečnou motivací se zrekreuji různě, dokonce už i bez adrenalinu.
Majetek
...nic tady neprodávám ani nekupuji...
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Dita35 (35) Brno - město - Ráda bych poznala ...
 Lenka38 (38) Břeclav - ...
 Catimini (37) Ústí nad Labem - Miluju prožívat život ť
 MM40 (49) Středočeský kraj - Hledám submisívní dívku/ženu pro trvalejší nebo přátelský vztah, ke které bych se rád vždy vracel a bylo nám spolu hezky.Reaguji i na profily bez fotky. Více v podrobnostech.
 SEZA21035712 (42) Teplice - Singl muž od Teplic, nabízí kamarádství, společnost singl ženě. Pokud chceš svou samotu zpestřit mou přítomností, tak neváhej...Nehledám jednorázovej úlet. Z nedostatku příležitostí hledám tady, pohodářku, trochu akční povahy.
 dvesi (35) Pelhřimov - Ahoj. Hledam zde zenu na spolecnou cestu zivotem. Minuly vztah me donutil jit hold svou cestou sam, tak doufam ze na sve nove ceste nejakou hodnou zenu najdu. Vim , ze ta cesta nebude lehka, ale treba ceka stesti i na me. Jsem rodily moravak respekti
32.815 žen a 57.941 mužů k seznámení, z toho je 6.169 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 470+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s53