Přihlaste se a pokračujte na seznamku
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Zůstat přihlášen(a)

 e2019 (54) Praha - západ - 53letá sympatická samotářka se ráda seznámí s milým, vtipným a spolehlivým chlapem ze Středních Čech...
 Slaninka15 (27) Louny - Rada bych zkusila touto cestou najit partnera, co by to se mnou vydrzel.ŠMam rocni dcerku, ktera by take rada nejakeho hodneho strejdu.Šjsem zajistena s vlastnim bydlenim, rada bych nekoho, kdo umi naslouchat a vyslechnout.
 Amalie (47) Pardubický kraj - Naleznu zde upřímného, sympatického, nezadaného muže pro vytvoření vztahu založeného na oboustranné důvěře Vzájemná přítažlivost, společné zájmy, obdobné životní hodnoty a smysl pro humor.
 Hledaasezena (39) Třebíč - Najde se v okolí sympatické děvče, lehce pubertálně naladěno, které ví co chce a bude spíš na venkov než město Pokud půjdeš kolem, zkus se ozvat, za to nic nedáš..... Díky. Jinak všem tu přeji hodně toho Štěstí ;)
 Pavkov (51) Teplice - Existuje ještě troška lásky a štěstí
 IK1979 (40) Okolí Prahy - Za svým štěstím si jdu sám, už jsem zažil cestu nahoru i dolů, nebráním se krásám života, vím že ženy potkají i spoustu volů. Budu tvým princem a ty mou princeznou, přeci jen ve dvou, je život lepší hrou. Nejsem tu pro nalezení sebe, ale pro setkání
36.163 žen a 64.669 mužů k seznámení, z toho je 1.845 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 590+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s56