Přihlaste se a pokračujte na seznamku
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Zůstat přihlášen(a)

 Olivie229 (39) Nový Jičín - Krásný den přeji. Jmenuji se Olga je mi 38 let. Měřím 168cm a váha 105kg. Ráda ctu, mám ráda procházky, filmy, počítač, internet. Mám ráda zvířata, mám psa a kočku. Hledám muže 40 - 55 let na psaní, co bude dál ukáže čas.
 Cestovatelka7 (62) Mělník - Vše se má zkusit, tak jdu do toho :) Veselá a usměvavá stále ještě holka, která má ráda výlety, kulturu, dobré jídlo, posezení v kavárně i procházku po lese. Zapomenutá manželka i milenka, která by se ráda ještě na někoho usmála a na něco těšila.
 RonalF (39) Brno - město - Dobrý den, dámy. Jsem po ukončeném dlouholetém vztahu. Jsem bezdětný, komunikativní, se všeobecným rozhledem, sportovnějsí postavy. Upřímný, věrný, spíše tiché, klidné a puntiřkářské povahy. Zajištěný, s vlastním bydlením a bez nějakých zbytečných
 Akdar69 (53) Praha - východ - Krásný dobrý den všem, ráda bych k sobě našla partnera - CHLAPA, který má zájem trávit společný ČAS a nebýt ke mně LHOSTEJNÝ. Svoje sliby dokáže přeměnit v činy a ne ve LŽI a CHCE aktivně žít TEĎ a ne až...
 Profil-XY (53) Jihomoravský kraj - Pokouším se tu najít někoho na seznámení, ideálně ženu a nejlépe na trvalý vztah... Není možné zhlédnout všechny profily a ještě nemožnější je zjistit co kdo vlastně hledá, takže pokud to máš podobně, klidně napiš. Možná by byla škoda se minout.
 Pakosta (51) Jihlava - Hledám opravdový vážný vztah s jednou jedinou ženou.
32.016 žen a 65.633 mužů k seznámení, z toho je 485 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 500+ nových mužů a žen
© 2006 — 2022 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s33